Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська відвідали "Книжковий Арсенал", де придбали декілька книг українських видавців.
Про це глава держави повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.
"Сьогодні разом відвідали «Книжковий Арсенал», уже 13-й. І це багато що говорить про стійкість українців і про силу нашої культури: попри повномасштабну війну, розвивається книговидавництво, світ чує нашу країну, і наші люди розбудовують звʼязки зі світом. Це дуже надихає", – зазначив він.
Глава держави зауважив, що цього року на "Книжковому Арсеналі" представлені більше ніж сотня видавництв та тисячі нових книжок.
"Раді, що в Україні є такі події, такі книжки й ті, хто їх створює. Вдячні всім, хто розвиває книговидання в Україні: авторам, видавцям, перекладачам, які відкривають світ для українців і Україну для світу через наші книги. Дякуємо всім, хто підтримує українську культуру. Це важливо", – додав Зеленський. Зеленський відвідав Книжковий Арсенал / Фото: Євген Котенко, Укрінформ
Відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу про улюблену книгу за минулий рік Президент назвав класною книгу "Посібник біохакера" авторства Йаакко Хальметойя, Оллі Совіярві та Теему Аріна.
Президент та перша леді 30 травня відвідали "Книжковий арсенал" у Києві і придбали кілька книжок, серед яких, зокрема: "Убити тирана. Історія тираноборства від Цезаря до Каддафі" Альдо Андреа Кассі, "Вільність" Тетяни Власової, "Війна з тильного боку" Андрія Любки, "Поле бою" Крістофера Філліпса, "Столиций Київ" Тетяни Швидченко, Надії Харт і Діани Андрієвської, "Хризантема і меч" Рут Бенедикт, "Довіра" Ернана Діаса, "Українська мова. Подорож із Бад-Емса до Страсбурга" Орисі Демської, "Що зі мною? Розвинути стійкість і жити якісно" Марка Лівіна і Софії Терлез, "Майстер корабля" Юрія Яновського, "Любий Едварде" Енн Наполітано, "Кім Джійон, 1982 року народження" Чо Намджу.
Як повідомляв Укрінформ, у Києві 29 травня стартував чотириденний «Книжковий арсенал». В його рамках заплановано провести понад 200 подій. На «Арсеналі» представлено книжки 100 великих та 12 малих видавництв.
Коментарі